JPN | PL
Strona główna Popularne Muzyka Rozrywka Sport Śmieszne

Kraina Lodu Online 2013 dubbing PL Cały Film

2013-11-23 1,894 Dailymotion

aresztowała mężczyznę, który przyznał się Kraina Lodu Online do zabicia swojej byłej żony na śmierć w garażu społeczności Torrelaguna ( Madryt ) . Podejrzany , 36 , ma 12 rekordów nadużycia i uciec z więzienia , 11 Kraina Lodu Online z nich w stosunku do ofiary , 44, który zarządził zakaz zbliżania .

Kilku sąsiadów zadzwonił na początku sobotę Kraina Lodu Online zgłosić atak do sytuacji Kraina Lodu Online kryzysowych, stało się na ulicy numer LONGAR 19 w mieście. Następniesam agresor zwany także służb ratowniczych wyznać zbrodnię .

"Musiał zabić , że moje życie nieszczęśliwy , " Kraina Lodu Online powiedział z widocznymi objawami zatrucia , według źródeł śledczych . Kiedy funkcjonariusze mężczyzna, Kraina Lodu Online narodowości hiszpańskiej przyszedłem , przyznał, że miał do czynienia pobicie swojej byłej żony , więc został on Kraina Lodu Online aresztowany na miejscu , według siedziby .

Jednym z tle źle traktuje inną kobietę w El Kraina Lodu Online Casar ( Guadalajara ) , podczas gdypozostałe są skierowane do ofiary. Sukcesja zmarłych zarzutów rozpoczął w 2007 roku .

Mimo zakazu zbliżania w miejscu ,więzień Kraina Lodu Online poszedł do domu ofiary w Kraina Lodu Online Torrelaguna , gdziekobieta mieszkała ze swoim synem. Gdy wystąpiły okoliczności , był sam .

Guardia Civil został monitorowania Kraina Lodu Online poszkodowanego i nie ma zapisu , że ostatniodomniemany napastnik był w mieście , które nie jest sąsiadem .

Alarmowy 112 Madryt stwierdziła, że gdy lekarze kobiety Summa przybył późno i doznał urazu głowy i poważne urazy Kraina Lodu Online twarzy .
Mariano Kraina Lodu Online Rajoy został uroczyste w sierpniu 1 do Kongresu : "sędzia zadecyduje , jak postępować w każdym z podpowiedzi , Kraina Lodu Online ale jak przejść do , że w Partii Ludowej i został podwójnego liczenia i nie ma zbrodni jest ukryty " powiedziałpremier przed dom , spotkanie w niezwykły sposób leczenia Barcenas sprawę skandalu. Z ostrożnej retoryki , ale Kraina Lodu Online z tej samej jasności linii ,Kraina Lodu Online sędzia Audiencia Nacional Pablo Ruz , instruktor sprawy Gürtel , wczoraj umieścić w dowód tego oświadczenia prezydenta : "zestaw elementów wynikających analizy ( ... ) potwierdza , poszlaki poziom ( ... )przez domniemane istnienie Partii Ludowej bieżących wpływów finansowych i niektórych bieżących płatności w czasie , niezależnie od księgowości Kraina Lodu Online skierował do Trybunału Obrachunkowego . " Czylipierwszy mecz Hiszpanii udało rachunkach B , według sędziego .
więcej

Barcenas : " Czy moja ręka Kraina Lodu Online dostarczanie na Cospedal "
Popularne zapytać żepróby nie być kwestionowane Barcenas
Ruz stoi przed opóźnieniem policji w " Kraina Lodu Online przypadku Barcenas "
Sędzia ponownie zaprzecza Ruz wolność Barcenas

Udostępnij znajomym