JPN | PL
Strona główna Popularne Muzyka Rozrywka Sport Śmieszne

Puławy: Kryminalni wyjaśnili okoliczności śmierci 17-latka w Bochotnicy Czytaj całość: Puławy: Kryminalni wyjaśnili okoliczności śmierci 17-latka w Bochotnicy. - Lublin Dziennik lubelska gazeta wiadomości z Lublina

2011-10-08 4,012 Dailymotion

Kryminalni ustalili i zatrzymali trzech młodych mieszkańców Nałęczowa, którzy przyczynili się do śmierci 17-latka w Bochotnicy. Ustalenia kryminalnych z Puław i Lublina doprowadziły do dwóch 20-latków i 17-latka, którzy jechali mercedesem, z którego wyskoczył poszkodowany. Wpadł pod koła jadącego za nimi opla.

Do wypadku doszło w miniony wtorek w Bochotnicy. Wtedy przed godziną 16.00, 17-latek został śmiertelnie potrącony przez kierującego oplem. Od samego początku prowadzenia czynności policjanci napotkali sie na szereg niejasności. Tego samego wieczora funkcjonariusze przesłuchali kilku świadków. Wszyscy mówili o mercedesie, z którego wysiadł, wyskoczył bądź został wypchnięty 17-latek. Niestety na miejscu zdarzenia policja nie znalazła takiego samochodu, którego kierujący mógł mieć coś wspólnego z wypadkiem. Kryminalni z Puław i Lublina rozpytali kilkadziesiąt osób, z którymi ostatnio przebywał i kontaktował się zmarły oraz sprawdzili kilkunastu właścicieli mercedesów.

Dobę po wypadku kryminalni wpadli na trop trzech mężczyzn z Nałęczowa. Chwilę później dwóch 20-latków oraz 17-latek zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze zabezpieczyli również mercedesa, który został poddany badaniom przez ekspertów z laboratorium kryminalistycznego.

Mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty usiłowania wymuszenia rozbójniczego, za co grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. W piątek sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt.

Czytaj całość: Puławy: Kryminalni wyjaśnili okoliczności śmierci 17-latka w Bochotnicy. - Lublin Dziennik lubelska gazeta wiadomości z Lublina

Udostępnij znajomym